Domy jednorodzinne Wrocław

Domy jednorodzinne Wrocław

Domy jednorodzinne Wrocław

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup domu oddalonego od dużego miasta. Większość ludzi preferuje spokój i próbuje uciekać od zgiełku miasta. Jeśli rozważamy zakup domu i zależy nam na dobrym i szybkim dojeździe do Wrocławia to inwestycja Przystań pod lasem to dobre rozwiązanie. Domy jednorodzinne we Wrocławiu coraz częściej lokowane są pośród zielonej przestrzeni, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i umożliwia cieszenie się przyrodą. Nasz projekt oferuje domy jednorodzinne nieopodal Wrocławia, które zostały umiejscowione w pobliżu jeziora i licznych parków.  

Domy jednorodzinne- Wrocław

Inwestycja Przystań pod lasem to kompleks dwupoziomowych domów, które znajdują się na działkach o powierzchni od 680 do 900 metrów kwadratowych. Wielkość domów jednorodzinnych na sprzedaż będzie wynosiła około 140 metrów. Pierwszy etap przewiduje 16 domów, z czego 8 z nich będzie możliwa do zakupu w przedsprzedaży w korzystnych warunkach finansowych. Główną zaletą inwestycji jest nacisk na komfort i wygodę życia, kontakt z naturą oraz oddalenie inwestycji od centrum miasta, jednocześnie zapewniając dogodny dojazd.  

Dom jednorodzinny Wrocław na sprzedaż

W ofercie inwestora znajduje się 16 domów, które wliczają się w pierwszy etap inwestycji. W przyszłości planowane są kolejne prace, które rozbudują kompleks. Oferowane domy będą przygotowane "pod klucz", co zapewni przyszłym nabywcom swobodę w aranżacji wnętrza. Oferujemy możliwość wyboru pakietu wykończenia, od pakietu standard, po pakiet prestige. W zależności od preferencji klientów wykonamy niezbędne prace i dołożymy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców.  

Przystań pod lasem, czyli innowacyjny dom jednorodzinny- Wrocław

Oprócz niebywałych walorów, jakie zapewnia wybór lokalizacji i otoczenie zieleniom, nasz projekt wyróżnia wysoki poziom wykorzystanych technologii. Nasi specjaliści podczas tworzenia obiektu wykorzystują najnowocześniejsze metody i rozwiązania, aby zapewnić jak najwyższą jakość docelowego produktu. Trwałość, niezawodność i estetyka to najmocniejsze strony tej inwestycji. Wszystkie domy zostaną wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak: system rekuperacji, ogrzewanie podłogowe, system odzyskiwania deszczówki, pompa ciepła, zaawansowany system instalacji wodnej czy światłowodowy internet.  

Nowoczesne osiedle w samym centrum natury

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne lasy mieszane, a także jezioro przy którym została wydzielona prywatna plaża, dedykowana mieszkańcom Przystani pod lasem. Takie rozwiązanie pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz na uniknięcie miejskiego zgiełku. Tereny otaczające obiekt posiadają liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, które dostarczą atrakcję dla całej rodziny. Dodatkowo obiekt posiada liczne udogodnienia, od centrum fitness po stadninę koni, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Usprawniony został również dojazd do centrum Wrocławia, dzięki pracom nad powstaniem nowoczesnej kolejki jeżdzącej na trasie Wrocław- Jelcz Miłoszyce. Kolejka ma zostać oddana w grudniu tego roku. Blisko osiedla znajdziemy również żłobki i przedszkola oraz place zabaw, które zapewnią rozwój i zabawę dla najmłodszych mieszkańców.